MENU
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Contact Us: +632 4337532 / 9295671 / 9282101 / 9941145 // Cell No: 09473241969 / 09052235745 / 09476902228 Book Now

HOME | ACCOMMODATIONS | LOCATION | PHOTOS | RESERVATIONS

Sea Wind Beach Resort

 

sea wind beach resort 01
sea wind beach resort 02
sea wind beach resort 03
sea wind beach resort 04
sea wind beach resort 05

 

Білий пісок пляжів острова Boracay на Філіппінах, вважається одним із кращих і красивих пляжів в світі. Відвідувачі піти на острові Boracay з досвідом сонце і пісок місце запропонувати. Це один з Філіппін найпопулярніших туристичних напрямків у силу численних курортів, розташованих на острові.

Море Вітер Beach Resort є одним з кращих місць для відвідування. Море Вітер унікального місця розташування робить собі найкращий курорт на острові досвід.

Розташований недалеко від першого човнова станція, створення абсолютно ізольована від активних місць на острові дати настільки бажаного світу і відпочинку гостей шукає, але досить біля острова стороною місцях, барах та ресторанах місця треба надаєте перевагу.

Из всех численних курортах тут, на острові Boracay, Морський вітер широкий пляж і кращих білий пісок пляжів, що робить його ідеальним місцем для користуються відомим пляжем.

На море Вітер Beach Resort, ви пережили різні залишитися, тому що вони гарні номери, унікальні об'єкти і захоплюючих острові діяльності.

Море Вітер пропонує кращі на острові. В день до ночі він гарантує вам, що кожний момент є дуже великим і незабутнім.

Приходьте і вважаємо, красивий, чудовий, і приємну атмосферу і пейзажі тільки тут, на морі Вітер Beach Resort на острові Boracay.

 

 

Ласкаво просимо

Море Вітер Beach Resort, туристичні гарячі плями на Філіппінах, де іноземні та місцеві мешканці опиняються в раю, де далеко від світу турбот. Вони знаходять себе расслабляющим, щастя та радості в їх любов з них спеціально в сім'ї найбільш доступною ціною. Дізнайтеся зараз наші Акції та знижки.

Ми будемо вдячні Англійська розслідування угод. Відвідайте наш сайт зараз.

 

 

HOME | ACCOMMODATIONS | LOCATION | PHOTOS | RESERVATIONS
 

 


 

 
philippine flagsaudi arabia flagbulgaria flagchina flagcroatia flagczech republic flagdenmark flagnetherlands flagfinland flagfrance flaggermany flaggreece flagisrael flagindia flagindonesia flagitaly flagjapan flagsouth korea flaglatvia flaglithuania flagnorway flagpoland flagportugal flagromania flagrussia flagserbia flagslovakia flagslovenia flagspain flagsweden flagukraine flag
 
Some contents are property of their respective owners and contributors and may be protected by Copyrights. We are not responsible for any mistakes in information materials, written or any other kind. This is a travel agent website. All Rights Reserved Tuesday, 23 January 2018, 01:38 AM CST