MENU
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Contact Us: +632 4337532 / 9295671 / 9282101 / 9941145 // Cell No: 09473241969 / 09052235745 / 09476902228 Book Now

HOME | ACCOMMODATIONS | LOCATION | PHOTOS | RESERVATIONS

Sea Wind Beach Resort

 

sea wind beach resort 01
sea wind beach resort 02
sea wind beach resort 03
sea wind beach resort 04
sea wind beach resort 05

 

Biely piesok pláží na ostrove Boracay na Filipínach, sa považuje za jeden z najlepších a krásne pláže na svete. Návštevy idú na ostrove Boracay prežívat slnka a piesku mieste môže ponúknut. Je to jedna z Filipín 'najoblúbenejšou turistickou destináciou, pretože v mnohých letovísk sa nachádza na ostrove.

The Sea Wind Beach Resort je jedným z najlepších miest k návšteve. Veterné mora je jedinecné umiestnenie umožnuje sama najlepšie využit skúsenosti ostrova.

Nachádza sa v blízkosti prvého Boat Stanica, ktorej vytvorenie je úplne izolovaný od aktívnych miest na ostrove, aby sa ovela-požadovaný pokoj a relaxáciu hostí 'hladá, ale dost blízko ostrova strana miesta, bary a jedálenský miestach by jeden najradšej.

Zo všetkých pocetných stredísk tu na ostrove Boracay, more Wind má najširšiu beachfront a najjemnejšej biely piesok na pláži, co je ideálne miesto pre radost na svete proslulé pláži.

Na mori Wind Beach Resort, budete skúsení iný druh pobytu, pre ich krásne izby, unikátne zariadenie a vzrušujúci ostrov cinnosti.

Vetrné more ponúka najlepšie na ostrove. Od prvého dna až do noci je zabezpecené, že každý okamih je velmi velký a nezabudnutelný.

Pojd a cítit krásne, úžasné a krásne prostredie a scenéria len na mori Wind Beach Resort na ostrove Boracay.

 

 

Vitajte

V Seawind Beach Resort, najhorúcejšie turistické mieste na Filipínach, kde zahranicná a miestni obyvatelia sa ocitli v raji, kde mimo svet zaujíma. Sú ocitnút relaxáciu, štastia a radosti s ich lásky sú zvlášt rodinu na najdostupnejším náklady. Zistite si teraz naše promos a diskontovat sadzieb.

Budeme ocenia English vyšetrovanie transakcií. Navštívte našu Úvod teraz.

 

 

 

HOME | ACCOMMODATIONS | LOCATION | PHOTOS | RESERVATIONS
 

 


 

 
philippine flagsaudi arabia flagbulgaria flagchina flagcroatia flagczech republic flagdenmark flagnetherlands flagfinland flagfrance flaggermany flaggreece flagisrael flagindia flagindonesia flagitaly flagjapan flagsouth korea flaglatvia flaglithuania flagnorway flagpoland flagportugal flagromania flagrussia flagserbia flagslovakia flagslovenia flagspain flagsweden flagukraine flag
 
Some contents are property of their respective owners and contributors and may be protected by Copyrights. We are not responsible for any mistakes in information materials, written or any other kind. This is a travel agent website. All Rights Reserved Tuesday, 23 January 2018, 01:39 AM CST